KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12987002
nr 1298 7002
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Oljemålning, Interiör med kvinna. Signerad. Olja på pannå, 40x32 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:51:38
2.000 kr
2.200 kr
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg